Współpraca

Agencja hostess i modelek Individual - KIELCE

Biuro centralne :
Ul. Okopowa 56 lok. 224
01-042 Warszawa
BIURO : 22 408 67 37

KIELCE : +48 501 068 646
WARSZAWA +48 22 408 67 37
POZNAŃ +48 501 068 646
KRAKÓW +48 512 963 853
TRÓJMIASTO+48 501 068 646

Agencja hostess i modelek INDIVIDUAL WARSZAWA - HOSTESSY WARSZAWA.

Jesteśmy prężnie działającą agencją hostess i modelek świadczącą usługi wynajmu hostess i modelek na terenie miasta Warszawa oraz we wszystkich większych miastach w całej Polsce. Współpracujemy z wyselekcjonowaną grupą hostess i modelek z Warszawy, które mają ogromne doświadczenie w pracy na różnego rodzaju eventach.

Nasze hostessy, modelki, modele są przygotowane do pracy na targach, bankietach, promocjach, piknikach, wystawach, konferencjach, różnego rodzaju premierach czy otwarciach oraz do udziału w sesjach zdjęciowych: studyjnych i plenerowych, reklamach telewizyjnych, teledyskach oraz pokazach mody. Dysponują profesjonalnymi zdjęciami naszych hostess, które możemy Państwu przedstawić, lub które możecie zobaczyć na naszej stronie www.individual.pl ( na stronie znajduje się tylko część naszej bazy hostess i modelek z Warszawy ) W naszej bazie hostess znajdują się tylko solidne i godne polecenia hostessy, które posiadają nienaganną prezencję i duże doświadczenie.
Nasze usługi znalazły uznanie w oczach licznych klientów. Jako warszawska agencja działamy na rynku od 10 lat. Celem, do którego dążymy, jest zadowolenie Klientów, czyli trafny dobór hostess lub modelek, modeli do przedsięwzięcia, które realizuje nasz Klient.

ZAPEWNIAMY PROFESJONALNĄ OBSŁUGĘ WYNAJMU HOSTESS Z MIASTA Warszawa - NA WSZELKIE WYDARZENIA :

-Hostessy na konferencje targi Warszawa,
-Hostessy na bankiety - Warszawa
-hostessy na targi, Expo Warszawa
-hostessy na imprezy plenerowe,
-hostessy na akcje promocyjne,
-hostessy i modelki na pokazy mody Warszawa

Współpracujemy z hostessami, modelkami i modelami na terenie Warszawy i we wszystkich miastach na terenie całej Polski.
Głównym profilem działalności jest wynajem Top hostess, hostessy oraz modelek i modeli.
Nasze hostessy i modelki z miasta Warszawa biorą udział w szkoleniach i castingach dlatego możemy zapewnić profesjonalny team hostess na venty realizowane przez naszych klientów.
Współpracujemy również ze stylistami, fryzjerami i wizażystami którzy dbają o perfekcyjny wygląd naszych hostess na eventach.
Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom każdego Klienta, jesteśmy elastyczni w ustalaniu warunków współpracy.
Zapraszamy do współpracy.
Agencja hostess Warszawa - Individual
Hostessy Warszawa - Individual

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
FB