CASTING DLA MODELEK I HOSTESS

DOŁĄCZ DO NAS

Jeżeli chcesz rozpocząć pracę modelki/modela fotomodelki/fotomodela lub hostessy/hosta w Agencji INDIVIDUAL, zachęcamy Cię do nawiązania z nami kontaktu.
Wypełnij i wyślij do nas formularz. Zawarte w nim informacje umożliwią nam poznanie i określenie Twoich predyspozycji do wykony-wania tej pracy.
Do formularza dołącz koniecznie zdjęcie (twarz i/lub sylwetka). Zdjęcie nie może przekraczać 150 kB, pamiętaj aby w nazwie zdjęcia nie było polskich znaków oraz spacji. Zgłoszenia bez jakichkolwiek zdjęć nie będą rozpatrywane.
Jeżeli nam się spodobasz skontaktujemy się z Tobą i nawiążemy współpracę.

Maksymalny rozmiar pliku to 104 MB.
Maksymalny rozmiar pliku to 104 MB.
Maksymalny rozmiar pliku to 104 MB.
Wysłanie formularza zgłoszeniowego jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz zdjęć zawartych w formularzu przez firmę Individual s.c. Masz prawo do wglądu i poprawienia swoich danych - zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. Ustaw z 2002 nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Wysyłając formularz zgłoszeniowy automatycznie wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany w formularzu adres email, wysyłanych ze stron internetowych i portali będących własnością firmy Individual s.c. Osoby niepełnoletnie, pragnące zaistnieć w naszej Agencji zobowiązane będą do dostarczenia pisemnego oświadczenia z podpisem rodziców lub opiekunów prawnych. Na castingi organizowane przez naszą Agencję osoby niepełnoletnie zgłaszają się tylko i wyłącznie z rodzicem lub opiekunem prawnym.
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
FB e-mail Telefon