Współpraca

Agencja hostess i modelek Individual Poznań

Biuro centralne :
Ul. Okopowa 56 lok. 224
01-042 Warszawa
BIURO : 22 408 67 37

KIELCE : +48 501 068 646
WARSZAWA +48 22 408 67 37
POZNAŃ +48 501 068 646
KRAKÓW +48 512 963 853
TRÓJMIASTO+48 501 068 646

Hostessy Poznań

 

Jesteśmy prężnie działającą agencją hostess i modelek świadczącą usługi wynajmu hostess i modelek na terenie miasta Poznań oraz we wszystkich większych miastach w całej Polsce. Współpracujemy z wyselekcjonowaną grupą hostess i modelek z Poznania, które mają ogromne doświadczenie w pracy na różnego rodzaju eventach.

Agencja hostess i modelek Poznań

Nasza firma stawia na doświadczenie, które jest niezbędne w realizacji usług na najwyższym poziomie, stąd też w bazie naszej agencji znajdują się wyłącznie hostessy, hości, modelki i modele biorący już wcześniej udział w różnego rodzaju oficjalnych eventach.

Współpracujemy z wyselekcjonowaną i najlepszą grupą hostess, hostów, modelek i modeli z Poznania, którzy są przygotowani do pracy na targach, bankietach, promocjach, piknikach, wystawach, konferencjach, różnego rodzaju premierach czy otwarciach oraz do udziału w sesjach zdjęciowych: studyjnych i plenerowych, reklamach telewizyjnych, teledyskach i pokazach mody.

Nasza baza jest bardzo rozbudowana. Znajdują się w niej wyłącznie doświadczone osoby o wyjątkowej prezencji, ale i o ogromnej kulturze osobistej, które potrafią się odnaleźć w każdej sytuacji. Umiejętność odpowiedniego zachowania to kluczowa cecha, charakteryzująca każdą profesjonalną hostessę, czy też modelkę.

Dysponujemy profesjonalnymi zdjęciami, które przedstawiamy Państwu podczas spotkania. Część bazy hostess i modele z Poznania można obejrzeć na nasze stronie internetowej.

Z usług agencji Individual skorzystała już masa zadowolonych Klientów. Naszym celem jest odpowiedni dobór hostess i modelek, które idealnie wpiszą się w organizowany event. Zapewniamy elastyczność w ustalaniu warunków współpracy. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i dostosowywać się do Państwa potrzeb.

Zapewniamy profesjonalną obsługę wynajmu na wszelkie wydarzenia:

  • hostessy na konferencje,
  • hostessy na bankiety,
  • hostessy na targi,
  • hostessy na imprezy plenerowe,
  • hostessy na akcje promocyjne,
  • hostessy i modelki na pokazy mody.

Współpracujemy z profesjonalnymi top hostessami, modelkami i modelami z Poznania i wszystkich większych miast na terenie Polski. Co istotne, dbamy także o to, by nasze hostessy i hości perfekcyjnie się zaprezentowali, dlatego zapewnimy opiekę stylistów, fryzjerów i wizażystów.

Zapraszamy do współpracy.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
FB