Współpraca

Agencja hostess i modelek Individual Poznań

Biuro centralne :
Ul. Okopowa 56 lok. 224
01-042 Warszawa
BIURO : 22 408 67 37

KIELCE : +48 501 068 646
WARSZAWA +48 22 408 67 37
POZNAŃ +48 501 068 646
KRAKÓW +48 512 963 853
TRÓJMIASTO +48 501 068 646

Hostessy Poznań

 

Jesteśmy prężnie działającą agencją hostess i modelek świadczącą usługi wynajmu hostess i modelek na terenie miasta Poznań oraz we wszystkich większych miastach w całej Polsce. Współpracujemy z wyselekcjonowaną grupą hostess i modelek z Poznania, które mają ogromne doświadczenie w pracy na różnego rodzaju eventach.

Agencja hostess i modelek Poznań

Nasza firma stawia na doświadczenie, które jest niezbędne w realizacji usług na najwyższym poziomie, stąd też w bazie naszej agencji znajdują się wyłącznie hostessy, hości, modelki i modele biorący już wcześniej udział w różnego rodzaju oficjalnych eventach. Współpracujemy z wyselekcjonowaną i najlepszą grupą hostess, hostów, modelek i modeli z Poznania, którzy są przygotowani do pracy na targach, bankietach, promocjach, piknikach, wystawach, konferencjach, różnego rodzaju premierach czy otwarciach oraz do udziału w sesjach zdjęciowych: studyjnych i plenerowych, reklamach telewizyjnych, teledyskach i pokazach mody.

Nasza baza jest bardzo rozbudowana. Znajdują się w niej wyłącznie doświadczone osoby o wyjątkowej prezencji, ale i o ogromnej kulturze osobistej, które potrafią się odnaleźć w każdej sytuacji. Umiejętność odpowiedniego zachowania to kluczowa cecha, charakteryzująca każdą profesjonalną hostessę, czy też modelkę. Dysponujemy profesjonalnymi zdjęciami, które przedstawiamy Państwu podczas spotkania. Część bazy hostess i modele z Poznania można obejrzeć na naszej stronie internetowej.

Z usług agencji Individual skorzystała już masa zadowolonych Klientów. Naszym celem jest odpowiedni dobór hostess i modelek, które idealnie wpiszą się w organizowany event. Zapewniamy elastyczność w ustalaniu warunków współpracy. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i dostosowywać się do Państwa potrzeb.

Wynajem hostess Poznań

Nasza firma obsługuje różnego rodzaju eventy. Jesteśmy pewni, że spośród naszej oferty, znajdą Państwo opcję idealną dla siebie. Specjalizujemy się w następujących wydarzeniach:

Hostessy na targi oraz konferencje w Poznaniu

Jedną z naszych specjalizacji jest obsługa wydarzeń targowych, wystaw i konferencji, odbywających się na terenie całego kraju. Posiadamy doświadczenie w takich eventach, jak choćby: targi motoryzacyjne, meblowe oraz mieszkaniowe. Hostessy Poznań gwarantują obsługę na najwyższym poziomie. Na tego rodzaju wydarzeniach, zajmują się m.in.: witaniem gości, rozdawaniem materiałów promocyjnych, kierowaniem gości do odpowiednich sektorów.

Hostessy na bankiety i gale w Poznaniu

Gale i bankiety to jeden z obszarów naszej specjalizacji. Posiadamy doświadczenie w organizacji i obsłudze zarówno krajowych, jak i zagranicznych wydarzeń tego rodzaju. Sukcesami, którymi możemy się pochwalić jest choćby uczestnictwo w przygotowaniu szkoleń, seminariów, sympozjów, uroczystości, oficjalnych przyjęć i bankietów. Do tego rodzaju wydarzeń oferujemy pomoc profesjonalnych hostess i modelek, wyróżniających się elegancją oraz odpowiednim gustem. Posiadają nienaganną aparycję oraz umiejętność zachowania się w oficjalnych sytuacjach. Na galach i bankietach, zajmują się obsługą recepcji, witaniem gości oraz ich obsługą na sali.

Hostessy na eventy i akcje promocyjne w Poznaniu

Wszelkiego rodzaju akcje promocyjne to również obszar, w którym nasza agencja działa. Do udziału w takich wydarzeniach, możemy zaoferować pomoc hostess, które łatwo nawiązują kontakty z innymi osobami. Jest to kluczowa umiejętność, wpływająca na jakość konkretnej akcji promocyjnej. Hostessy Poznań biorące udział w takich wydarzeniach muszą być otwarte, miłe oraz sympatyczne. Posiadamy na koncie liczne sukcesy związane z udziałem w akcjach promocyjnych: nasze hostessy wielokrotnie brały udział w obsłudze akcji marketingowych i promocyjnych, organizowanych dla przedsiębiorstw, sklepów oraz korporacji.

Hostessy na imprezy masowe oraz firmowe w Poznaniu

Imprezy firmowe oraz masowe to obszar, w którym nasza agencja posiada ogromne doświadczenie. W tym zakresie proponujemy Państwu profesjonalne wsparcie hostess. Polega ono przede wszystkim na witaniu gości oraz na udzielaniu im wszelkiego rodzaj informacji, dotyczących konkretnego wydarzenia. Zaznaczamy, że hostessy z nami współpracujące, płynnie posługują się językami obcymi, a więc oferujemy wsparcie także na eventach międzynarodowych. Dla nas nie ma zadań niewykonalnych - jesteśmy w stanie odnaleźć się na każdym wydarzeniu. Współpracujemy z przedsiębiorstwami, korporacjami, z mediami, instytucjami oraz z osobami prywatnymi. Zajmujemy się również obsługą imprez plenerowych.

Pokazy mody

Pokazy mody to tego rodzaju eventy, których obsługą zajmujemy się niezwykle często. Oferujemy pomoc w zakresie obsługi przez hostessy zarówno pokazów odbywających się w galeriach handlowych, jak i podczas imprez, odbywających się w plenerze. Hostessy z nami współpracujące potrafią się zachować odpowiednio w każdej sytuacji. Na szczególną uwagę zasługuje ich nienaganna aparycja oraz wysoki poziom kultury osobistej. W zakresie pokazów mody, ich pomoc może polegać na witaniu gości oraz udzielaniu im informacji.

Współpracujemy z profesjonalnymi top hostessami, modelkami i modelami z Poznania i wszystkich większych miast na terenie Polski. Co istotne, dbamy także o to, by nasze hostessy i hości perfekcyjnie się zaprezentowali, dlatego zapewnimy opiekę stylistów, fryzjerów i wizażystów.

Zapraszamy do współpracy

 

KONTAKT :

email : biuro@individual.pl

 

Tel : + 48 512 963 853 +48 501 068 646

 

 

 

 

 

Agencja hostess Poznań Individual
Hostessy Poznań
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
FB e-mail Telefon