WSPÓŁPRACA

Zapraszamy do współpracy agencje reklamowe, marketingowe, pr, eventowe, wydawnictwa, studia filmowe oraz wszystkie inne firmy. Jako podwykonawca Waszych działań wspomożemy Was w tym co robimy najlepiej. WE ARE INDIVIDUAL!

O NAS

Agencja hostess i modelek Individual jest obecna na rynku od 14 lat. Jesteśmy agencją hostess oraz top hostess na terenie miast Warszawa, Poznań, Kraków, Kielce, Gdańsk, Gdynia, Sopot oraz na terenie całej Polski. Głównym profilem działalności firmy jest wynajem profesjonalnych hostess, modelek i modeli na różnego rodzaju eventy w Warszawie i we wszystkich większych miastach na terenie całej Polski. Agencja hostess i modelek Individual zajmuje się również wynajmem modelek i modeli na pokazy mody, do reklam i produkcji TV. Nasze modelki oraz hostessy z miasta Warszawa i innych miast wielokrotnie brały udział w różnego rodzaju kampaniach reklamowych oraz pokazach mody.

Dysponujemy Bankiem Twarzy osób do reklam i produkcji TV oraz bazą statystów.
Hostessy z miasta Warszawa z którymi współpracujemy posiadają duże doświadczenie w pracy na różnego rodzaju eventach. Stawiamy nacisk na jak najlepszy dobór hostess i modelek.
Agencja hostess i modelek Individual ( Warszawa, Poznań, Kraków, Kielce, Gdańsk ) specjalizuje się w wynajmie Top hostess i doborem wyjątkowo reprezentacyjnych osób - hostess, modelek, modeli, top hostess - które stanowią ozdobę wizerunkową na eventach realizowanych przez naszych klientów.

Nasze hostessy i modelki pracują w takich miastach jak : Warszawa, Poznań, Kraków, Kielce, Trójmiasto oraz na terenie całej Polski.

ZAPEWNIAMY PROFESJONALNĄ OBSŁUGĘ WYNAJMU HOSTESS Z MIASTA Warszawa NA WSZELKIE WYDARZENIA :

• Hostessy na konferencje, targi Warszawa,
• Hostessy na bankiety Warszawa,
• hostessy na imprezy plenerowe,
• hostessy na akcje promocyjne,
• hostessy i modelki na pokazy mody Warszawa,

Współpracujemy również ze stylistami, fryzjerami i wizażystami którzy dbają o perfekcyjny wygląd naszych hostess na eventach.

Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom każdego Klienta, jesteśmy elastyczni w ustalaniu warunków współpracy.

Zapraszamy do współpracy.

Agencja hostess i modelek INDIVIDUAL Warszawa - HOSTESSY Warszawa.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
FB e-mail Telefon