Współpraca

Agencja hostess i modelek Individual
Gdańsk, Gdynia, Sopot


Biuro centralne :
Ul. Okopowa 56 lok. 224
01-042 Warszawa
BIURO : 22 408 67 37

KIELCE : +48 501 068 646
WARSZAWA +48 22 408 67 37
POZNAŃ +48 501 068 646
KRAKÓW +48 512 963 853
TRÓJMIASTO+48 501 068 646

Hostessy Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto

 

Profesjonalna agencja hostess i modelek Individual to firma o zasięgu ogólnopolskim. Na terenie Trójmiasta działamy już od dziesięciu lat i od samego początku za główny nasz cel stawialiśmy zapewnienie hostess, modelek i modeli, którzy idealnie wpiszą się z organizowane przedsięwzięcie.

Agencja hostess i modelek Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto

Efektem naszego wieloletniego doświadczenie jest rozbudowana baza hostess, modelek i modeli z miast Gdańsk, Sopot i Gdynia, którą przedstawiamy naszym Klientom. Jesteśmy pewni, że będą Państwo w stanie wybrać idealne osoby na konkretny event. Współpracujemy jedynie z wyselekcjonowaną grupą hostess, modelek i modeli, którą charakteryzuje odpowiednia prezencja, ale też dobre wykształcenie oraz znajomość języków obcych. Hostessy, hości, modelki i modele z naszej agencji Individual, potrafią się zachować, cechują się wysokim poziomem kultury osobistej i nie są im obce zasady savoir-vivre. Nie bez znaczenie pozostaje również ich doświadczenie - obsługa prestiżowych eventów i bywanie w środowisku VIPów , sprawia, że na pewno będą Państwo zadowoleni. Z naszej strony zapewniamy ścisłą selekcję hostess, hostów, modelek i modeli, szkolenia i przykładanie dużej wagi do przestrzegania regulaminu agencji.

Dodatkowo współpracujemy z szeregiem doświadczonych fryzjerów, makijażystek i wizażystek, które dbają o idealną oprawę wizualną konkretnego eventu.

Profesjonalizm i doświadczenie naszej agencji przekłada się na uznanie w oczach Klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i elastycznie. Cele realizujemy z należytą starannością i rzetelnością. Jesteśmy otwarci na sugestie Klientów.

Obsługujemy wszelkiego rodzaju wydarzenia na terenie Trójmiasta (Sopot, Gdynia, Gdańsk):

  • hostessy na konferencje, gale, bankiety,
  • hostessy na targi,
  • hostessy na akcje promocyjne,
  • hostessy wszelkiego rodzaju eventy.

Zapraszamy do współpracy.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
FB