Współpraca

Agencja hostess i modelek Individual
Gdańsk, Gdynia, Sopot


Biuro centralne :
Ul. Okopowa 56 lok. 1
01-042 Warszawa
BIURO :  +48 501 068 646, +48 512 963 853

KIELCE : +48 501 068 646
WARSZAWA +48 22 408 67 37
POZNAŃ +48 501 068 646
KRAKÓW +48 512 963 853
TRÓJMIASTO +48 501 068 646

Hostessy Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto

 

Profesjonalna agencja hostess i modelek Individual to firma o zasięgu ogólnopolskim. Na terenie Trójmiasta działamy już od dziesięciu lat i od samego początku za główny nasz cel stawialiśmy zapewnienie hostess, modelek i modeli, którzy idealnie wpiszą się z organizowane przedsięwzięcie.

Agencja hostess i modelek Gdańsk, Gdynia, Sopot (Trójmiasto)

Efektem naszego wieloletniego doświadczenie jest rozbudowana baza hostess, modelek i modeli z miast Gdańsk, Sopot i Gdynia, którą przedstawiamy naszym Klientom. Jesteśmy pewni, że będą Państwo w stanie wybrać idealne osoby na konkretny event. Współpracujemy jedynie z wyselekcjonowaną grupą hostess, modelek i modeli, którą charakteryzuje odpowiednia prezencja, ale też dobre wykształcenie oraz znajomość języków obcych. Hostessy, hości, modelki i modele z naszej agencji Individual, potrafią się zachować, cechują się wysokim poziomem kultury osobistej i nie są im obce zasady savoir-vivre. Nie bez znaczenie pozostaje również ich doświadczenie - obsługa prestiżowych eventów i bywanie w środowisku VIPów , sprawia, że na pewno będą Państwo zadowoleni. Z naszej strony zapewniamy ścisłą selekcję hostess, hostów, modelek i modeli, szkolenia i przykładanie dużej wagi do przestrzegania regulaminu agencji.

Dodatkowo współpracujemy z szeregiem doświadczonych fryzjerów, makijażystek i wizażystek, które dbają o idealną oprawę wizualną konkretnego eventu.

Profesjonalizm i doświadczenie naszej agencji przekłada się na uznanie w oczach Klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i elastycznie. Cele realizujemy z należytą starannością i rzetelnością. Jesteśmy otwarci na sugestie Klientów.

Wynajem hostess Gdańsk, Gdynia, Sopot (Trójmiasto)

Nasza firma posiada doświadczenie w profesjonalnej obsłudze różnego rodzaju eventów, zarówno oficjalnych, jak i prywatnych. Jesteśmy pewni, że nasza oferta, którą nieustannie rozbudowujemy, spełni Państwa oczekiwania. Poniżej przedstawiamy obszary naszej specjalizacji:

Hostessy na targi i konferencje

Targi i konferencje to wydarzenia, które wielokrotnie obsługiwaliśmy. Możemy się pochwalić licznymi sukcesami w tej branży. Nasze hostessy brały udział między innymi w: targach motoryzacyjnych, meblowych oraz mieszkaniowych, które odbywały się na terenie całego kraju. Na targach i konferencjach, wsparcie hostess, polega na witaniu gości, rozdawaniu materiałów promocyjnych, kierowaniu gości do odpowiednich sektorów. Kobiety obsługujące tego rodzaju wydarzenia cechują się nienaganną aparycją, kulturą osobistą i umiejętnością prowadzenia oficjalnych i biznesowych rozmów.

Gale i bankiety

Obsługa wielkich gal oraz bankietów to wymagające zadanie, w ramach którego posiadamy ogromne doświadczenie. Do tej pory, braliśmy udział w przygotowaniu szkoleń, seminariów, sympozjów, uroczystości, oficjalnych przyjęć i bankietów. Zaznaczymy, że chodziło zarówno o organizację i obsługę wydarzeń krajowych, jak i międzynarodowych. Hostessy z nami współpracujące w ramach tej usługi, oferują wsparcie w: obsłudze recepcji, witaniu gości, obsłudze gości na sali. Dziewczyny, które biorą udział w tego rodzaju wydarzeniach są niezwykle eleganckie i potrafią się zachować w oficjalnych sytuacjach, co jest niezwykle istotne.

Akcje promocyjne

Nasza agencja hostess specjalizuje się również w obsłudze różnego rodzaju akcji promocyjnych. Do tej pory braliśmy udział w wydarzeniach marketingowych, organizowanych dla różnych Klientów: zarówno biznesowych, jak i prywatnych. Posiadamy doświadczenie w pracy ze sklepami, przedsiębiorcami i korporacjami. Profesjonalna pomoc hostess podczas akcji promocyjnych polega między innymi na: witaniu gości i rozmowie z nimi, rozdawaniu materiałów promocyjnych i udzielaniu informacji. W tym przypadku, nasza agencja wybiera do współpracy dziewczyny kontaktowe oraz z odpowiednią kulturą osobistą. Te wyznaczniki są kluczowe, dla powodzenia eventu i odpowiedniego jego przebiegu.

Imprezy firmowe i masowe

Obsługa imprez firmowych oraz masowych to dziedzina, którą nasza agencja zajmuje się od dawna. Posiadamy ogromne doświadczenie oraz sukcesy, do których zalicza się współpraca z ze znanymi przedsiębiorstwami, korporacjami, koncernami, instytucjami i nie tylko. Oferujemy wsparcie zarówno w imprezach krajowych, jak i międzynarodowych; odbywających się w halach i w plenerze. Wszechstronność hostess sprawia, że poradzą sobie one w każdych warunkach. Ich profesjonalne wsparcie polega przede wszystkim na witaniu gości oraz na udzielaniu im informacji, dotyczących konkretnego wydarzenia. Hostessy posługują się płynnie językami obcymi, a ponadto potrafią się zachować w każdej sytuacji.

Pokazy mody

Pokazy mody to eventy, w które bardzo często się angażujemy. Oferujemy profesjonalne wsparcie hostess zarówno w pokazach odbywających się w galeriach handlowych, jak i na świeżym powietrzy. Pomoc polega tutaj na witaniu gości, kierowaniu ich na miejsca, udzielaniu informacji. Hostessy z naszej agencji, wynajmowane o obsługi pokazów mody są niezwykle atrakcyjne, a ponadto cechuje je wysoki poziom kultury osobistej.

Współpracujemy z profesjonalnymi top hostessami, modelkami i modelami z Gdańska, Gdynia i Sopotu oraz wszystkich większych miast na terenie Polski.

 

Zapraszamy do współpracy

 

KONTAKT :

email : biuro@individual.pl

 

Tel : + 48 512 963 853 +48 501 068 646

 

 

 

 

 

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
FB e-mail Telefon