Współpraca

Agencja hostess i modelek Individual Kraków

KRAKÓW +48 512 963 853

Biuro centralne :
Ul. Okopowa 56 lok. 1
01-042 Warszawa
BIURO : +48 512 963 853 +48 501 068 646

KIELCE +48 501 068 646
WARSZAWA +48 512 963 853
POZNAŃ +48 501 068 646
TRÓJMIASTO +48 512 963 853

Hostessy Kraków

Individual. Agencja modelek i agencja hostess w Krakowie

  Zajmujemy się oprawą wydarzeń i eventów. Oferujemy wynajem modelek i wynajem hostess. Kraków jest jednym z kilku dużych miast w Polsce, gdzie działamy. Nasze doświadczenie budowaliśmy przez 14 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy setki różnorodnych projektów, wspierając naszych klientów w realizacji ich celów biznesowych.  

Agencja hostess w Krakowie

Individual to ogólnopolska agencja hostess. W Krakowie i w większych miastach całej Polski nasze hostessy zapewniają piękną i profesjonalną oprawę dla różnorodnych wydarzeń. Współpracujemy wyłącznie z osobami, które mają niezbędne doświadczenie. Hostessy i hości, których znajdą Państwo w naszej bazie, brali wcześniej udział w wielu eventach na terenie Polski i poza jej granicami.   14-letnie doświadczenie na rynku ugruntowało naszą pozycję. Dzięki temu możemy efektywnie i profesjonalnie wspierać Państwa w realizacji wyznaczonych celów biznesowych, wizerunkowych i promocyjnych. W pełni angażujemy się w każdy powierzony projekt. Opracowujemy indywidualne oferty i strategie działań. Starannie wybieramy hostessy, które uczestniczą w konkretnych wydarzeniach. To daje nam pewność, że każdy event, w którym uczestniczymy, obsługiwany jest zgodnie z najwyższymi standardami.  

Agencja modelek – Kraków

Individual to również agencja modelek. Kraków jest jednym z wielu polskich miast, gdzie działamy. To sprawia, że możemy efektywnie i profesjonalnie obsługiwać różnorodne wydarzenia, niezależnie od ich lokalizacji, elastycznie podchodzić do potrzeb naszych klientów.   Modelki i modele, którzy są częścią naszej agencji, w ramach wynajmu, uczestniczą we wszelkiego rodzaju wydarzeniach i eventach. Mają duże doświadczenie w ich obsłudze. Co równie ważne, świetnie sprawdzają się podczas pokazów mody, biorą udział w produkcjach telewizyjnych, reklamowych, sesjach zdjęciowych. Wybierając modelki z Individual, mogą Państwo liczyć na kompleksowe wsparcie działań związanych z obsługą wydarzeń, a także promocją Waszego wizerunku zewnętrznego.  

Hostessy z Krakowa

 Hostessy z Krakowa, które wynajmujemy do obsługi różnorodnych eventów, to osoby o nienagannej prezencji i aparycji. Są piękną wizytówką każdego wydarzenia. Jesteśmy przekonani, że znajdą wśród nich Państwo kobiety, i również mężczyzn, którzy doskonale wpiszą się w określone koncepcje wizerunkowe.   Ale piękno zewnętrzne to nie jedyny atut naszego zespołu. Starannie dobieramy osoby, które z nami współpracują. Każda z nich odznacza się wysoką kulturą osobistą i doskonałymi umiejętnościami interpersonalnymi. To osoby z doświadczeniem, które potrafią odnaleźć się w różnorodnych sytuacjach. Wszyscy z zaangażowaniem wspierają wyznaczone cele biznesowe i promocyjne.  

Modelki z Krakowa

Wybierając nasze modelki z Krakowa, mogą Państwo liczyć na pełen profesjonalizm i zaangażowanie w powierzone im zadania. Z przyjemnością pomożemy Państwu w wyborze odpowiednich osób. Na naszej stronie internetowej można zapoznać się z portfolio modelek, które z nami współpracują. Pełną bazę profesjonalnych zdjęć zaprezentujemy Państwu podczas spotkania.   Zarówno nasze modelki, jak i hostessy, to utalentowane osoby. W zależności od Państwa potrzeb, wybrać można takie, które mają określone umiejętności – taniec, śpiew, znajomość języków obcych. W tym również chętnie pomożemy.  

Hostessy na targi Kraków i inne wydarzenia, jakie?

  Hostessy z Krakowa są doskonale przygotowane do obsługi wielu oficjalnych wydarzeń. Są to m.in.:

 • konferencje,
 • bankiety,
 • wydarzenia promocyjne,
 • targi,
 • premiery i imprezy otwierające o różnym charakterze,
 • pikniki i inne eventy plenerowe.

  Modelki z Krakowa mogą pełnić rolę hostess i brać udział w wyżej wymienionych wydarzeniach. Ponadto biorą również udział w:

 • sesjach fotograficznych studyjnych,
 • sesjach fotograficznych plenerowych,
 • produkcjach telewizyjnych,
 • reklamach,
 • pokazach mody.

  Zakres obowiązków we wszystkich wydarzeniach ustalamy indywidualnie. Może być to  m.in. witanie gości, asysta dla gości, wsparcie klientów, prezentacja produktów, zaangażowanie w działania promocyjne.

 

Zapraszamy do współpracy

 

KONTAKT :

email : biuro@individual.pl

 

Tel : + 48 512 963 853 +48 501 068 646

 

 

 

 

 

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
FB e-mail Telefon