Współpraca

Agencja hostess i modelek Individual Wrocław

Biuro centralne :
Ul. Okopowa 56 lok. 224
01-042 Warszawa
BIURO : 22 408 67 37

KIELCE : +48 501 068 646
WARSZAWA +48 22 408 67 37
POZNAŃ +48 501 068 646
KRAKÓW +48 512 963 853
TRÓJMIASTO +48 501 068 646

Hostessy Wrocław

Individual jest profesjonalną agencją modelek i hostess Wrocław. Dbamy o oprawę wizerunkową imprez, eventów, wydarzeń. Oferujemy wynajem modelek i wynajem hostess. Wrocław to jedno z wielu miast, gdzie realizujemy zlecenia dla naszych klientów.

Agencja hostess we Wrocławiu

Jako agencja hostess we Wrocławiu wspieramy naszych parterów w realizacji wydarzeń o różnorodnym charakterze. Nasze hostessy są wspaniałą wizytówką wszystkich imprez. Ich doświadczenie i profesjonalizm są potwierdzone przez udział w dziesiątkach oficjalnych wydarzeń. Starannie dobieramy hostessy i modelki, które z nami współpracują. To niezwykle istotny element naszego działania. Dzięki temu mamy pewność, że nasz zespół może realizować usługi na bardzo wysokim poziomie.

Modelki i hostessy z Wrocławia. Zaufaj doświadczeniu Individual

Nasze doświadczenie i know-how budowaliśmy przez 14 lat. W tym czasie byliśmy częścią setek imprez. Za każdym razem wpieraliśmy naszych klientów w budowaniu pożądanego wizerunku marki lub wydarzenia. W tym czasie obsługiwaliśmy:

 • Konferencje oraz targi

Nasz zespół doskonale zna specyfikę tego typu wydarzeń. Byliśmy obecni podczas bardzo dużych imprez na terenie całej Polski – targów motoryzacyjnych, mieszkaniowych czy meblowych. Kluczowym zadaniem naszych hostess była opieka nad gośćmi, udzielanie niezbędnych informacji, dystrybucja materiałów promocyjnych.

 • Bankiety, gale

Bankiety i gale to szczególne imprezy, w których się specjalizujemy. Wymagają od naszych hostess nienagannej prezentacji, ale także wyczucia, klasy, kultury osobistej na wysokim poziomie. Podczas tych oficjalnych uroczystości hostessy są niezbędnym wparciem dla ich uczestników.

 • Akcje promocyjne

Na powodzenie akcji promocyjnych wpływają przede wszystkim ludzie, z którymi się stykamy. Pośród naszych hostess i modelek z pewnością znajdziecie Państwo osoby entuzjastyczne, sympatyczne, otwarte, które lubią i potrafią rozmawiać ludźmi. Jesteśmy przekonani, że ich urok osobisty będzie ważnym elementem, decydującym o powodzeniu wydarzenia.

 • Imprezy masowe oraz firmowe

Każda większa impreza firmowa, a szczególnie masowa wymaga profesjonalnej obsługi. Hostessy Wrocław z Individual dbają, by każdy z jej uczestników czuł się dobrze, mógł zdobyć niezbędne informacje, otrzymał przygotowane materiały promocyjne. Są komunikatywne, pomocne, wyróżniają się dużymi umiejętnościami interpersonalnymi, znają języki obce.

Nasze hostessy z Wrocławia są do Państwa dyspozycji, jeśli akurat w tym mieście odbywa się wydarzenie. Ale realizujemy także zlecenia na terenie całej Polski, a szczególnie w Warszawie,  Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Kielcach, Gdyni, Sopocie.

Agencja modelek – Wrocław

Drugim, ważnym obszarem jest prowadzona przez nas agencja modelek. Wrocław to jedno z tych miast, w których prężnie działamy. W naszej bazie znajdą Państwo nie tylko piękne modelki, ale i modeli. Można się z nią zapoznać w dziale Portfolio.

Nasze modelki z Wrocławia biorą udział w:

 • Pokazach mody

Podczas tego typu eventów są niezbędnym wsparciem dla organizatorów. Witają gości, udzielają informacji, dbają o profesjonalną oprawę wydarzenia.

 • Sesjach fotograficznych

Z udziałem naszych modelek realizować można studyjne i plenerowe sesje fotograficzne, wykorzystywane w działaniach reklamowych i promocyjnych.

 • Produkcjach filmowych

Nasza agencja dysponuje Bankiem Twarzy. Modelki biorą udział w produkcjach telewizyjnych, reklamowych, w realizacji teledysków.

Individual – wynajem hostess (Wrocław)

W naszych działaniach kierujemy się profesjonalizmem. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu. Wybierając Individual, możecie mieć Państwo pewność, że zadbamy o każdy ważny detal. Dlaczego warto z nami współpracować?

 • Doświadczenie

Z powodzeniem obsługiwaliśmy setki wydarzeń i imprez o różnorodnym charakterze.

 • Profesjonalizm

Nasze modelki z Wrocławia i hostessy to osoby, które mają cechy niezbędne, by dobrze wykonywać powierzone zadania. Świetnie się prezentują, są komunikatywne, posiadają tak ważne wyczucie i klasę.

 • Indywidualne podejście

Każde wydarzenie ma inny charakter. Dokładamy wszelkich starań, by nasz zespół doskonale korespondował z jego założoną koncepcją i estetyką.

 • Dbałość o szczegóły

Korzystamy ze wsparcia stylistów, fryzjerów i wizażystów, by na każdym wydarzeniu nasz zespół wspaniale się prezentował.

Hostessy Wrocław
Agencja hostess Wrocław
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
FB