Współpraca

Agencja hostess i modelek Individual Wrocław

Biuro centralne :
Ul. Okopowa 56 lok. 1
01-042 Warszawa
BIURO : +48 512 963 853, +48 501 068 646

KIELCE : +48 501 068 646
WARSZAWA +48 512 963 853
POZNAŃ +48 501 068 646
KRAKÓW +48 512 963 853
TRÓJMIASTO +48 501 068 646

Hostessy Wrocław

Individual jest profesjonalną agencją modelek i hostess Wrocław. Dbamy o oprawę wizerunkową imprez, eventów, wydarzeń. Oferujemy wynajem modelek i wynajem hostess. Wrocław to jedno z wielu miast, gdzie realizujemy zlecenia dla naszych klientów.

Agencja hostess we Wrocławiu

Jako agencja hostess we Wrocławiu wspieramy naszych parterów w realizacji wydarzeń o różnorodnym charakterze. Nasze hostessy są wspaniałą wizytówką wszystkich imprez. Ich doświadczenie i profesjonalizm są potwierdzone przez udział w dziesiątkach oficjalnych wydarzeń. Starannie dobieramy hostessy i modelki, które z nami współpracują. To niezwykle istotny element naszego działania. Dzięki temu mamy pewność, że nasz zespół może realizować usługi na bardzo wysokim poziomie.

Modelki i hostessy z Wrocławia. Zaufaj doświadczeniu Individual

Nasze doświadczenie i know-how budowaliśmy przez 14 lat. W tym czasie byliśmy częścią setek imprez. Za każdym razem wpieraliśmy naszych klientów w budowaniu pożądanego wizerunku marki lub wydarzenia. W tym czasie obsługiwaliśmy:

Hostessy na targi Wrocław

Nasz zespół doskonale zna specyfikę tego typu wydarzeń. Byliśmy obecni podczas bardzo dużych imprez na terenie całej Polski – targów motoryzacyjnych, mieszkaniowych czy meblowych. Kluczowym zadaniem naszych hostess była opieka nad gośćmi, udzielanie niezbędnych informacji, dystrybucja materiałów promocyjnych.

Bankiety, gale

Bankiety i gale to szczególne imprezy, w których się specjalizujemy. Wymagają od naszych hostess nienagannej prezentacji, ale także wyczucia, klasy, kultury osobistej na wysokim poziomie. Podczas tych oficjalnych uroczystości hostessy są niezbędnym wparciem dla ich uczestników.

Akcje promocyjne

Na powodzenie akcji promocyjnych wpływają przede wszystkim ludzie, z którymi się stykamy. Pośród naszych hostess i modelek z pewnością znajdziecie Państwo osoby entuzjastyczne, sympatyczne, otwarte, które lubią i potrafią rozmawiać ludźmi. Jesteśmy przekonani, że ich urok osobisty będzie ważnym elementem, decydującym o powodzeniu wydarzenia.

Imprezy masowe oraz firmowe

Każda większa impreza firmowa, a szczególnie masowa wymaga profesjonalnej obsługi. Hostessy Wrocław z Individual dbają, by każdy z jej uczestników czuł się dobrze, mógł zdobyć niezbędne informacje, otrzymał przygotowane materiały promocyjne. Są komunikatywne, pomocne, wyróżniają się dużymi umiejętnościami interpersonalnymi, znają języki obce.

Nasze hostessy z Wrocławia są do Państwa dyspozycji, jeśli akurat w tym mieście odbywa się wydarzenie. Ale realizujemy także zlecenia na terenie całej Polski, a szczególnie w Warszawie,  Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Kielcach, Gdyni, Sopocie.

Agencja modelek – Wrocław

Drugim, ważnym obszarem jest prowadzona przez nas agencja modelek. Wrocław to jedno z tych miast, w których prężnie działamy. W naszej bazie znajdą Państwo nie tylko piękne modelki, ale i modeli. Można się z nią zapoznać w dziale Portfolio.

Nasze modelki z Wrocławia biorą udział w:

  • Pokazach mody

Podczas tego typu eventów są niezbędnym wsparciem dla organizatorów. Witają gości, udzielają informacji, dbają o profesjonalną oprawę wydarzenia.

  • Sesjach fotograficznych

Z udziałem naszych modelek realizować można studyjne i plenerowe sesje fotograficzne, wykorzystywane w działaniach reklamowych i promocyjnych.

  • Produkcjach filmowych

Nasza agencja dysponuje Bankiem Twarzy. Modelki biorą udział w produkcjach telewizyjnych, reklamowych, w realizacji teledysków.

Individual – wynajem hostess (Wrocław)

W naszych działaniach kierujemy się profesjonalizmem. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu. Wybierając Individual, możecie mieć Państwo pewność, że zadbamy o każdy ważny detal. Dlaczego warto z nami współpracować?

  • Doświadczenie

Z powodzeniem obsługiwaliśmy setki wydarzeń i imprez o różnorodnym charakterze.

  • Profesjonalizm

Nasze modelki z Wrocławia i hostessy to osoby, które mają cechy niezbędne, by dobrze wykonywać powierzone zadania. Świetnie się prezentują, są komunikatywne, posiadają tak ważne wyczucie i klasę.

  • Indywidualne podejście

Każde wydarzenie ma inny charakter. Dokładamy wszelkich starań, by nasz zespół doskonale korespondował z jego założoną koncepcją i estetyką.

  • Dbałość o szczegóły

Korzystamy ze wsparcia stylistów, fryzjerów i wizażystów, by na każdym wydarzeniu nasz zespół wspaniale się prezentował.

 

Zapraszamy do współpracy

 

KONTAKT :

email : biuro@individual.pl

 

Tel : + 48 512 963 853 +48 501 068 646

 

 

 

 

Hostessy Wrocław
Agencja hostess Wrocław
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
FB e-mail Telefon