Jakie języki obce musi znać hostessa?

Jakie języki obce musi znać hostessa?

Jakie języki obce musi znać hostessa?

W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych to must have w wielu branżach. Spotykamy się z obcokrajowcami, kontrahentami czy też pracownikami innych narodowości, którzy posługują się w głównej mierze językiem angielskim, chińskim bądź niemieckim. Z tego względu wielu klientów wybierając hostessy na targi, kierują się nie tylko ich urodą czy też wzrostem, lecz bardzo często ich zaawansowaniem w posługiwaniu się językami obcymi. Nie można się temu dziwić, ponieważ języki obce otwierają drzwi do międzynarodowych klientów oraz kontraktów.

Znajomość języków obcych – nie tylko angielski wiedzie prym!

Od wielu lat język angielki wiedzie prym i jego biegła znajomość powinna wyróżniać hostessę na targi. Wraz z rozwojem gospodarki pojawiają się jednak nowe języki takie jak rosyjski, niemiecki czy też francuski, a nawet niemiecki. Z tego względu agencja hostess Warszawa zatrudnia hostessy oraz hostów posiadających ponad przeciętne umiejętności lingwistyczne umożliwiające sprawną komunikację. Poziom znajomości języka poparty jest oczywiście odpowiednimi certyfikatami.

Gdzie najczęściej przydaje się znajomość języków obcych?

Wykształcenie z zakresu języków obcych hostess do wynajęcia to podstawa na eventach zagranicznych oraz polskich. Wszędzie tam, gdzie wydarzenia skupiają osoby z różnych narodowości, język angielki okazuje się podstawą. Hostessy umiejące promować klienta w kilku językach podnoszą atrakcyjność produktu lub usług, a także ułatwiają zrozumieć zasady działania. Obcokrajowcy, którzy sprawnie mogą skomunikować się z hostessą, wykazują znacznie wyższe zainteresowanie daną tematyką. Dużym atutem jest znajomość języka kraju, w którym odbywa się wydarzenie. Na przykład polska hostessa promująca klienta w Hiszpanii powinna potrafić się skomunikować po angielsku oraz po hiszpańsku. Znajomość rodzimego języka danego kraju przedstawia hostessę jako profesjonalistkę, a to wzbudza zaufanie wśród potencjalnych klientów.

Jak więc można zauważyć, hostessa znająca języki obce jest niezwykle atrakcyjna w oczach pracodawcy, ponieważ jest w stanie godnie i profesjonalnie prezentować daną ofertę.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
FB e-mail Telefon